Герасимов
Петро Олександрович

Вік:
40 років
Досвід роботи:
19 років
Освіта:
В 2000 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, диплом спеціаліста

Я усвідомлюю важливість довірених мені справ, тому чітко дотримуюсь адвокатської таємниці і правил адвокатської етики. Моїм клієнтам важливо мати повну та достовірну інформацію про їх справу, а тому я постійно надаю такі відомості та інші необхідні роз’яснення.

Кваліфікація

Адвокат, як лікар, повинен поставити правильний діагноз та призначити належне лікування. Не намагайтесь вирішувати свої юридичні проблеми, не маючи відповідного досвіду. Краще зверніться до досвідченого спеціаліста.

Досвід роботи

2000 - 2003

Слідчий слідчого відділу РВВС.

Розслідування кримінальних справ.

2003 - 2004

Старший слідчий СУ ГУ МВС України в Київській області.

Вивчення кримінальних справ, надання письмових вказівок, контроль роботи слідчих підрозділів.

2004 - 2005

Аудиторська фірма «Аналітик» - юрисконсульт.

Юридичний супровід. Реєстрація підприємств. Договірна робота. Претензійна робота. Представництво інтересів компанії в судах. Написання анотацій та консультацій в "Вісник законодавства України”.

2005 - 2011

Юридична фірма «Де-юре сервіс» - адвокат, заступник директора.

Судова практика по цивільним, адміністративним, кримінальним та господарським справам. Складання позовів, скарг та інше. Представництво інтересів в судах (захист прав інвесторів, захист прав учасників ДТП, стягнення заборгованості, визнання договорів недійсними, визнання права власності на майно, сімейні спори, спадкові спори, спори зі страховими компаніями, земельні спори та інше). По адміністративним справам (визнання недійсним податкового повідомлення рішення, спори з пенсійними фондами). По господарським справам (стягнення заборгованості). Сімейні (поділ майна, визначення місця проживання дитини, аліменти, шлюб) спадкові (визнання права власності на спадкове майно, визначення додаткового строку на прийняття спадщини та інше), стягнення боргу за розписками, витребування майна з чужого незаконного володіння, організація роботи юридичної фірми.

2011 - 2012

ТОВ «Консалтингова група «Солідарність» - в/о начальника юридичного відділу.

Організація роботи юристів компанії. Договірна робота. Судова практика по господарським справам.

2012 - 2014

Адвокатське об’єднання «Адвокатська компанія «Чевгуз та партнери» - адвокат, партнер компанії.

Судова практика по цивільним, адміністративним, кримінальним та господарським справам.

Категорії справ: сімейні (поділ майна, визначення місця проживання дитини, аліменти, шлюб) спадкові (визнання права власності на спадкове майно, визначення додаткового строку на прийняття спадщини та інше), спір з гаражним кооперативом про визнання недійсним рішення загальних зборів, визнання недійсним договорів, визнання недійсним прилюдних торгів, стягнення боргу за розписками, витребування майна з чужого незаконного володіння, захист прав споживачів, розірвання договорів укладених з будівельними компаніями, визнання права власності на майно, спори зі страховими компаніями, земельні спори, спростування недостовірної інформації, захист учасників ДТП, адміністративні спори про визнання недійсним податкового повідомлення рішення, спори з пенсійними фондами, спори з архітектурною інспекцією, господарські спори про стягнення коштів. По кримінальним справам (провадженням) різні категорії – економічні злочини, ДТП, тілесні ушкодження, крадіжки, шахрайство, вбивство.

з 04.02.2014 року і на даний час

Індивідуальна адвокатська практика.

Здійснював юридичний супровід діяльності компанії ТОВ «Мінерфін».

Власний канал на YouTube

Звертаючись до послуг адвоката в Києві, будьте впевнені, що він не допустить порушення ваших законних інтересів. Довіряючи рішення своїх проблем адвокату, ви отримаєте прогнозований результат.

Переглянути більше відео

Активність у ЗМІ

Тривала і цікава практика роботи адвокатом надихнула мене на написання різноманітних письмових консультацій, статей і публікацій. Всі вони побудовані на реальних судових справах.

Переглянути всі публікації