Сімейні спори

До категорії сімейних спорів відносяться, зокрема: розірвання шлюбу, поділ майна подружжя, визначення порядку участі батьків у вихованні дитини, стягнення аліментів, та багато іншого.


Проблем можна уникнути якщо вчасно отримати консультацію адвоката, в тому числі,  по сімейним справам.

Більшість адвокатів намагаються підштовхнути клієнта на судовий спір, і при цьому керуються виключно власними інтересами.

Сімейні спори можливо закінчити, не доводячи їх до суду, а ті які вже знаходяться в суді вирішити за допомогою укладення мирових угод  в інтересах клієнта.

Останній приклад в моїй судовій практиці стосується судового спору між подружжям, який було розглянуто в Шевченківському районному суді м. Києва (суддя С.В. Гайдук, справа №761/15678а), і який було закінчено укладенням мирової угоди засвідчив правильність такого підходу.

Розгляд даної справи тривав майже рік, і за відсутності здорового глузду сторін та їх адвокатів міг тривати тривалий час, що негативним чином вплинуло на  обидві сторони спору.

Отже, якщо вам потрібна консультація адвоката або представництво адвоката по сімейних справах в суді  Ви можете звернутись до мене.

Вартість послуг:

  • Консультація – 1000 грн.
  • Складання процесуального документа – від 1000 грн.
  • Представництво інтересів в суді – від 500 у.о.

Потрібна допомога?

Іноді життя ставить нас в несподівані неприємні обставини, в яких неможливо обійтись без допомоги адвоката.

Звертайтесь до мене

Пн-пт 9:00-19:00
Звернутися

Пов’язані відгуки