Відшкодування шкоди

Згідно з нормами чинного цивільного законодавства, відшкодування матеріальної шкоди має місце у випадках коли шкода, нанесена особі чи майну громадянина, а також шкода, нанесена майну юридичної особи.


Матеріальна шкода підлягає відшкодуванню в повному обсязі особою, яка спричинила шкоду. Особа, чиї права порушено, може вимагати повного відшкодування нанесених збитків, якщо законом або договором не передбачено відшкодування матеріальної шкоди в меншому розмірі.

Під збитками розуміються витрати, які особа, чиє право порушено, понесла або має понести для відновлення порушеного права, втрати чи пошкодження її майна (реальна шкода), також не отримані доходи, які особа отримала б при звичайних умовах цивільного обороту, якщо б її право не було порушено (упущена вигода). Якщо особа, яка порушила право, отримала внаслідок цього доходи, особа, чиє право порушено, має право вимагати відшкодування поряд з іншими збитками упущену вигоду в розмірі не меншому, чим такі доходи.

Мною пропонується надання юридичних послуг в цьому напрямку за усіма можливими випадками, а саме внаслідок затоплення квартири, внаслідок пожежі; протиправних дії третіх осіб; внаслідок ДТП та інші випадки.

Потрібна допомога?

Іноді життя ставить нас в несподівані неприємні обставини, в яких неможливо обійтись без допомоги адвоката.

Звертайтесь до мене

Пн-пт 9:00-19:00
Звернутися

Пов’язані відгуки