Страхові спори

Головною причиною виникнення спорів між сторонами договору страхування є не виплата страхового відшкодування і бажання ошукати клієнта, а тому в своїй практиці я застосовую різноманітні механізми вирішення цієї проблеми.


Так, при подачі позову про стягнення страхового відшкодування слід подавати заяву про забезпечення позову шляхом накладення арешту на рахунки компанії в межах заявлених позовних вимог.

Окрім цього, в разі затягування сплати страхового відшкодування по договору майнового страхування (КАСКО) слід застосовувати наслідки передбачені ст. 625 ЦК України та стягувати 3% річних та інфляційні.

Також, слід покладати на страхові компанії інші фінансові санкції передбачені договором та Законом за кожен день затримки оплати.

Страхові компанії дуже часто намагаються зробити авто «тотальним», або ошукувати клієнта по виплатам НДС стосовно виконаних робіт, тому я порадив би звертатися до незалежних спеціалістів оцінювачів та адвоката для підготовки до судового розгляду справи.

Також, дієвим механізмом є написання скарг до МТСБУ та Держфінпослуг і направлення копій таких скарг безпосередньо страховим компаніям.

Потрібна допомога?

Іноді життя ставить нас в несподівані неприємні обставини, в яких неможливо обійтись без допомоги адвоката.

Звертайтесь до мене

Пн-пт 9:00-19:00
Звернутися

Закриті справи за тематикою