Адміністративні справи


Так, останні адміністративні справи, які перебувають у мене в провадженні, пов’язані із захистом прав та інтересів працівників міліції батальйону «Миротворець».

Справи перебувають в Окружному адміністративному суді м. Києва, відповідачем є ГУ МВС України в Київській області.

Відповідач звільнив моїх довірителів за порушення дисципліни пов’язане із самовільним залишенням несення служби в зоні АТО.

Впевнений, що права моїх клієнтів будуть захищені і суд постановить законне та обґрунтоване рішення.

В моїй судовій практиці були спори з управліннями Пенсійного фонду України у Дніпровському, Дарницькому районах міста Києва, про скасування рішення відповідача та зобов’язання вчинити дії. За результатом даних спорів, суди зобов’язували Управління Пенсійного фонду України призначити моїм довірителям пенсію за віком на пільгових умовах, по Списку №1, відповідно до п.п. «а» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

Повний текст рішення по даному спору, з дозволу клієнта, додається.

Також, в моїй судовій практиці був судовий спір зДержавною архітектурно-будівельною інспекцією України про визнання нечинним рішення відповідача та зобов’язання вчинити дії.

За результатами даного спору, суд виніс постанову, якою визнав не чинним відмову Державної архітектурно-будівельної інспекції Україниу видачі моєму довірителю сертифіката про готовність об’єкта до експлуатації. Також, Відповідача було зобов’язано видати позивачу сертифікат про готовність нежитлового приміщення розташованого в м. Києві до експлуатації.

Окрім цього, в моїй практиці були спори, повязані із визнанням не чинним податкового повідомлення-рішення, які також були вирішені на користь моїх довірителей.

Загалом, адміністративні справи – це справи, які повязані з правовідносинами, які виникають з різними державними контролюючими органами.

В рамках адміністративних справ можуть оскаржуватись нормативні і ненормативні правові акти і рішення, а також діяння державних і муніципальних органів, посадових осіб, які не відповідають законодавству та порушують права людей і підприємців.  При цьому результат справи, розмір штрафу і всіх понесених витрат, переважно, залежить від дій адвоката, здатного розібратися у всіх тонкощах законодавства.

Потрібна допомога?

Іноді життя ставить нас в несподівані неприємні обставини, в яких неможливо обійтись без допомоги адвоката.

Звертайтесь до мене

Пн-пт 9:00-19:00
Звернутися

Закриті справи за тематикою

Пов’язані відгуки